Доступність посилання

ТОП новини

Медведєв не виключає, що знову піде в президенти Росії


Дмитро Медведєв
Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв не виключає, що знову балотуватиметься на посаду президента Росії. Про це він сказав в інтерв’ю агентству «Франс-Прес» і газеті «Фігаро» напередодні свого візиту до Франції.

«Якщо у мене для цього буде достатня кількість сил і здоров’я і якщо наші люди мені довірять у майбутньому таку роботу, я такого, звичайно, не виключаю повороту подій. Але це залежить від цілої сукупності чинників», – сказав Медведєв.

«Ніколи не говори ніколи, тим більше що я вже одного разу входив у цю річку і це саме та річка, в яку можна входити двічі», – наголосив російський прем’єр.

При цьому він відзначив, що навряд чи став би прем’єром, якби на посаду голови держави не обрали Володимира Путіна. «Якщо мені з кимсь і комфортно працювати прем’єр-міністром після президента, то це лише одна людина – це Володимир Путін. Я можу вам абсолютно точно сказати: я ні з ким іншим прем’єр-міністром працювати б не пішов, оскільки це не найбільш проста тема, коли, пропрацювавши Президентом, потім переміститися у крісло прем’єр-міністра, хоча це і досить складна, і дуже масштабна, і досить цікава робота», – сказав він.

Медведєв був президентом Росії у 2008-2012 роках.
XS
SM
MD
LG