Доступність посилання

ТОП новини

Задля успіху реформ експерт радить владі заощаджувати на собі


Павло Розенко
Щоб в Україні відбулися ефективні реформи, влада повинна починати із самообмеження. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив колишній заступник міністра соціальної політики і праці, новообраний народний депутат Павло Розенко.

«Влада повинна показати волю до змін і почати із себе. Щоб не було ситуації, коли ми за індексом «Економіста» на 78-му місці, але, якщо ми подивимося, на якому рівні розвитку матеріального забезпечення наша влада, то, думаю, увійдемо до першої п’ятірки», – заявив Розенко.

У рейтингу журналу The Economist «Лотерея життя», який присвячений визначенню того, в якій країні найкраще народитися, щоб мати успіх у житті, Україна посіла одне з останніх місць: 78-е із 80. У першій п’ятірці – Швейцарія, Австралія, Норвегія, Швеція, Данія. США і ФРН поділяють 16-у сходинку, Росія – на 72-й.

Рейтинг складений за 11 показниками, серед яких, зокрема, соціальні й культурні особливості, політична складова, стан економіки, дохід на душу населення, задоволення життям; також враховані індекси нудьги й культури для бідних.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG