Доступність посилання

ТОП новини

Мельниченко каже, що суд затягує з його свідченнями


Микола Мельниченко біля Печерського суду Києва
Колишній майор держохорони Микола Мельниченко заявляє, що Печерський суд Києва намагається затягнути із взяттям його свідчень. Про це Мельниченко сказав сьогодні перед засіданням суду, який розглядає справу колишнього керівника департаменту зовнішньої розвідки МВС Олексія Пукача.

Так Мельниченко відреагував на позицію суду, відповідно до якої, для участі в процесі його адвокат має отримати доступ до державної таємниці.

Екс-майор заявив, що має намір давати свідчення без адвоката.

«Я не даю такої можливості затягнути цей судовий процес. Я буду давати свідчення без адвоката. Я чітко знаю, що свідчення, які я надам, будуть використані в першу чергу не проти Кучми і Литвина, а проти мене в рамках кримінальної справи, яку веде Служба безпеки України», – сказав Мельниченко.

За його словами, процес отримання адвокатом доступу до державної таємниці триває як мінімум місяць. «Я не маю ні сили, ні можливості, ні бажання затягувати судовий процес», – наголосив колишній майор.

Печерський районний суд Києва в закритому режимі розглядає справу Пукача за звинуваченням у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе. Мельниченка мають допитати як свідка.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG