Доступність посилання

ТОП новини

Київських митників засудили за «швидкі» Тимошенко


Солом’янський райсуд Києва засудив до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном на рік працівників Київської регіональної митниці за незаконне розмитнення автомобілів Оpel Combo за часів прем’єрства Юлії Тимошенко. Про це повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації прокуратури Києва.

Як повідомили в прокуратурі, керівник й інспектор відділу Київської регіональної митниці у 2009 році під час митного оформлення автомобілів Оpel Combo ухвалили незаконне рішення про їхню класифікацію як транспортних засобів медичного призначення, що надало можливість зменшити розмір митних й інших податкових платежів.

За даними прокуратури, на підставі їхнього рішення під час розмитнення тисячі автомобілів не було нараховано і не сплачено понад 7,1 мільйона гривень ввізного мита, 1,5 мільйона гривень податку на додану вартість і 465 тисяч гривень акцизного збору. У прокуратурі стверджують, що державна реєстрація автомобілів Оpel Combo як виробу медичного призначення не проводилася, свідоцтво про державну реєстрацію не видавалося.

«За висновками ДП «Український медичний центр сертифікації», вказані автомобілі не можуть бути визнані виробами медичного призначення, оскільки вони не відповідають вимогам державного стандарту і не мають жодного спеціалізованого медичного приладу чи устаткування і не пристосовані для транспортування хоча б однієї особи на ношах», – мовиться у повідомленні.

Генеральна прокуратура на початку 2011 року порушила кримінальну справу проти колишнього прем’єра Юлії Тимошенко за звинуваченням у перевищенні нею влади і службових повноважень під час закупівлі під гарантію уряду і ввезення на територію України автомобілів Оpel Combo.

Дивитись коментарі (4)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG