Доступність посилання

ТОП новини

Хто може сісти в крісло Азарова? (Огляд преси)


В Україні розгортається прихована «прем’єріада». Головний гравець у боротьбі за вершину виконавчої влади на цьому етапі – Президент Віктор Янукович, завдання якого правильно змішати карти, а потім вибрати найбільш підходящу. Чи буде зображено на ній Миколу Азарова? Певності немає, адже, як інформує газета «День», до прем’єрських перегонів поступово підключаються інші впливові кандидати, серед яких і Петро Порошенко. Про його шанси на успіх розмірковується в статі «Свій? Серед чужих?».

91% випускників вишів планують емігрувати або розглядають перспективи працевлаштування за кордоном, інформує газета «День». Низький рівень оплати праці, відсутність умов для повноцінної реалізації професійних якостей, нестабільна політична ситуація – головне «коріння зла» молодіжної трудової міграції, переконує видання.

Зростання, як на дріжджах, відсотків за банківськими депозитами – а вже не рідкість пропозиції банкірів взяти гроші під 22-24% річних – днями обернулися прикрощами для деяких вкладників: коли закінчився термін розміщення вкладу, з'ясувалося, що отримати його не можна, бо у банку немає грошей. Більше про ризики великих відсотків за депозитами розповідає газета «Сегодня».

Фінансові експерти наполегливо пророкують українській валюті девальвацію, питання лише в тому, наскільки вона виявиться глибокою. Є припущення, що в майбутньому році курс сягне 9,5 гривень за долар. Робити більш точні прогнози на 2013 рік зараз не беруться навіть у Нацбанку. Як пишуть «Ізвєстія в Україні», багато що залежить від відновлення економіки Євросоюзу та інших ключових торговельних партнерів України, а також від припливу іноземних інвестицій. Чим більше до України буде заходити валюти, тим менше ймовірність обвалу гривні.

На території державної резиденції «Синьогора» в Івано-Франківській області зводять новий ресторан, інформує газета «Україна молода». Відповідно до проекту, нова будівля в президентській резиденції матиме два поверхи з відкритим дахом. Загалом, як констатує видання, за останні півтора року на утримання та ремонт резиденції «Синьогора» з бюджету витрачено 235,15 мільйона гривень. Загалом за часів президентства Януковича на реконструкцію резиденцій виділено понад 616 мільйонів гривень. Стаття називається «Ресторан під ялинку».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG