Доступність посилання

ТОП новини

Україна залишається найкорумпованішою державою Європи – Transparency International


Україна залишається найкорумпованішою державою Європи, а боротьба з корупцією найчастіше є декларативною. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив керівник контактної групи міжнародної протикорупційної організації Transparency International в Україні Олексій Хмара.

«Паперових кроків було зроблено дуже багато. Рік тому ухвалили державну програму майже на мільярд гривень, Національний антикорупційний комітет указами Президента демонстрував бурхливу діяльність, але за рік так і не зібрався, а посадовці щодня вислуховують поради від керівництва держави, що їм то «руки відрубають», то «кишені зашиють», – наголосив керівник контактної групи Transparency International в Україні Олексій Хмара.

В оприлюдненому сьогодні Індексі сприйняття корупції, який щороку публікує міжнародна протикорупційна організація Transparency International, Україна отримала лише 26 балів зі ста можливих і посіла 144-е місце зі 176 країн – разом із Бангладеш, Камеруном, Центральноафриканською республікою, Республікою Конго та Сирією.
XS
SM
MD
LG