Доступність посилання

ТОП новини

Мотивом убивства журналіста в Росії називають професійну діяльність


Поліція оглядає місце вбивства журналіста
Речник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін заявляє, що найімовірнішим мотивом убивства ведучого програми новин місцевого відділення російської державної телерадіокомпанії Казбека Ґеккієва є його професійна діяльність.

За його словами, «цей зухвалий злочин» можна розглядати як загрозу на адресу інших журналістів, які розповідають про результати боротьби із «бандитським підпіллям, що діє на території республіки».

Маркін також заявив, що напад на журналіста, який скоїли вчора ввечері у Нальчику, головному місті республіки Кабардино-Балкарії, був ретельно спланований.

«Перед убивством підозрювані впевнилися в тому, що Ґеккієв є журналістом, ведучим однієї з новинних програм, що якраз і підтверджує пріоритетну версію слідства. У Ґеккієва вистрілили тричі. На місці події знайшли гільзи діаметром 9 міліметрів», – заявив речник Слідчого комітету.

Крім того, Міністерство внутрішніх справ Росії повідомляє про те, що через кілька годин після вбивства журналіста в Нальчику скоїли замах на заступник міністра транспорту Кабардино-Балкарії. За повідомленням, невідомі прикріпили бомбу на паркані біля будинку Владислава Дядченка.

Пристрій спрацював, коли чиновник виїжджав із подвір’я. Про те, в якому стані він зараз перебуває, невідомо.
XS
SM
MD
LG