Доступність посилання

ТОП новини

«Шереметьєво» позивається проти «Аеросвіту»


Російський міжнародний аеропорт «Шереметьєво» звернувся до Арбітражного суду Московської області з позовною заявою до приватного акціонерного товариства «Авіаційна компанія «Аеросвіт»» про стягнення заборгованості на загальну суму близько 92 мільйонів рублів. Про це інформує «Інтерфакс» із посиланням на офіційного представника аеропорту Романа Геніса.

«У позовній заяві міститься вимога про стягнення заборгованості, пені та відсотків за користування чужими грошовими коштами за стандартною угодою про наземне обслуговування та генеральною угодою», – деталізував Геніс.

Він нагадав, що раніше аеропорт «Шереметьєво» поінформував про вимушене зупинення з 00:00 (за московським часом) 10 грудня 2012 року обслуговування рейсів компанії «Аеросвіт» у зв’язку з невиконанням нею взятих на себе зобов’язань з оплати рахунків за надання «Шереметьєво» аеропортових послуг і послуг із наземного обслуговування рейсів.

Напередодні очільник Росавіації Олександр Нерадько заявив, що «Аеросвіт» повністю розрахувався за борги за аеронавігаційне обслуговування, однак має «серйозні борги перед російськими аеропортами».
XS
SM
MD
LG