Доступність посилання

ТОП новини

Сирійські бойовики погрожують убити захоплену українську журналістку


В Інтернеті з’явилися повідомлення, що сирійські бойовики, які викрали українську журналістку Анхар Кочнєву, висунули ультиматум, в якому обіцяють її стратити, якщо до певного терміну не буде виплачено гроші.

«Термін ультиматуму, висунутого бойовиками, закінчується 13 грудня 2012 року. Якщо до цього часу гроші за «українську шпигунку» не буде сплачено, її стратять», – ідеться в повідомленні, яке наводить у своєму інтернет-блозі подруга Кочнєвої, екс-депутат Держдуми Російської Федерації Дарина Мітіна.

Ультиматум підписали командири Вільної сирійської армії Абу Джандаль і Фарід Абу Хусейн.

15 жовтня прес-секретар МЗС України Олександр Дикусаров розповів, що в Сирії бойовики викрали українку, яка поїхала до цієї країни як перекладач для знімальної групи одного з російських телеканалів. 15 жовтня президент України Віктор Янукович доручив МЗС країни та іншим відповідним органам держвлади вжити заходів для звільнення Кочнєвої.

8 листопада на сайті Вільної сирійської армії з’явився відеоролик із викраденою українською журналісткою. На відеозаписі тривалістю 15 секунд вона говорить арабською: «Мене звуть Анхар. Мене викрали неподалік Хомса. Я прошу українське, російське посольства та сирійську владу виконати те, чого вимагають мої викрадачі».
XS
SM
MD
LG