Доступність посилання

ТОП новини

Рибак – один з небагатьох, хто може заперечити Януковичу – політтехнолог


Спікером Верховної Ради України 7-го скликання стане Володимир Рибак, депутат від Партії регіонів та друг Президента Віктора Януковича. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав директор компанії персонального та стратегічного консалтингу Berta Communications Тарас Березовець.

«Це правда, що він стоїть справді над усіма різними групами. Більше того, оскільки він уже є депутатом багатьох скликань, він прекрасно орієнтується в питаннях регламенту. З іншого боку, вперше в історії України це буде людина (спікер – ред.) – особисто друг Президента. Це коли керівники двох гілок влади будуть мати настільки тісні і більш ніж професійні, а дружні стосунки. З іншого боку, за Рибака Верховна Рада може стати повноцінним нормальним органом, тобто це не буде орган банального штампування», – наголосив Тарас Березовець.

Крім того, Володимир Рибак – один з небагатьох, хто може заперечити Президентові, додає політтехнолог.

«Рибак – це людина, яка може в певний момент сказати «ні» навіть Президентові. І Президент це прийме. Він один з небагатьох, кому це дозволено робити. Я просто Володимира Васильовича знаю особисто, і я можу сказати, що вплинути на його рішення дуже важко навіть Президентові. Тобто, якщо він переконаний у своїй правоті, він завжди знайде аргументи переконати інших людей», – каже Тарас Березовець.

Кандидатуру Володимира Рибака на посаду Голови Верховної Ради 7-го скликання підтримують 100% депутатів від Партії регіонів, заявив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
XS
SM
MD
LG