Доступність посилання

ТОП новини
07 травня 2021, Київ 02:02

Росія розкритикувала США за визнання сирійської опозиції


Сергій Лавров, архівне фото
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив сьогодні, що визнання Сполученими Штатами Америки провідного опозиційного об’єднання в Сирії суперечить попереднім домовленостям, за якими в Сирії мав би початися діалог між представниками влади і опозиції.

За його словами, це визнання означає, що США вочевидь вирішили зробити ставку на збройну перемогу цього опозиційного об’єднання, яке раніше заявляло, що відмовляється від діалогу з владою Сирії і боротиметься за її скинення.

Учора президент США Барак Обама оголосив у телеінтерв’ю, що Сполучені Штати визнають найвпливовіше об’єднання сирійської опозиції, Національну коаліцію сирійських революційних і опозиційних сил, за законного представника сирійського народу. За його словами, у США дійшли висновку, що ця коаліція об’єднує нині досить багато різних сил і достатньо відображає і представляє все населення Сирії.

Також учора США визнали одне з сирійських угруповань, опозиційних до влади Сирії, за терористичне. Державний департамент заявив, що так званий Фронт «Ан-Нусра», відомий також як «Джабгат ан-нусра» чи «Фронт перемоги», є насправді назвою для діяльності в Сирії іракського підрозділу терористичної мережі «Аль-Каїда».
XS
SM
MD
LG