Доступність посилання

ТОП новини

Білий дім: Обама готовий підтримати заборону на воєнізовану зброю


Президент США Барак Обама активно підтримує ініціативу сенатора-демократа Діани Фейнстайн про заборону продажу «воєнізованих» видів зброї. Про це заявив прес-секретар Білого Дому Джей Карні.

Однак, на думку американського президента, проблема насильства в країні є набагато глибшою, і однієї такої заборони для її вирішення недостатньо.

«Цілком очевидно, що ми всі зробили недостатньо зусиль, щоб запобігти зростанню збройних нападів і насильства, пов’язаного з вогнепальною зброєю. Президент виступить з конкретними пропозиціями протягом найближчих кількох тижнів», – Карні.

Обама підтримав повторне введення заборони на продаж певних видів напівавтоматичної зброї, термін дії якої вийшов у 2004 році. Президент також пообіцяв підтримати нові кроки, які перекриють усі лазівки для купівлі зброї без перевірки.

Дискусія про ухвалення закону, який би забороняв продаж зброї, розгорнулася після нещодавньої трагедії в штаті Коннектикут. 20-річний Адам Ленза розстріляв у п’ятницю 14 грудня у початковій школі міста Ньютауна 20 дітей і 6 дорослих.

Серед жертв злочинця виявилася і його мати, на чиє ім’я була записана зброя, якою він скористався. Після цього Ленза покінчив життя самогубством.
XS
SM
MD
LG