Доступність посилання

ТОП новини

Проти Шкіля немає кримінального переслідування – МВС


Андрій Шкіль
Стосовно колишнього народного депутата України Андрія Шкіля немає кримінального переслідування, повідомляє прес-служба МВС України.

«У деяких інтернет-виданнях з’явилася інформація про кримінальне переслідування колишнього народного депутата Шкіля. Він заявив, що у зв’язку з цим змушений був залишити територію України», – мовиться в повідомленні.

У Міністерстві внутрішніх справ заявляють, що «проти Шкіля за фактом організації масових безпорядків у березні 2001 року була порушена кримінальна справа, а його самого взяли під варту. Після обрання у 2002 році фігуранта нардепом запобіжний захід стосовно нього скасували, а матеріали кримінальної справи виділили в окреме провадження. У жовтні 2012 року кримінальну справу перекваліфікували і направили на подальше розслідування. Згодом досудове слідство у справі зупинили у зв’язку із закінченням строків давності (10 років)».

На сьогодні Шкіль до кримінальної відповідальності у цій кримінальній справі не притягується, заявляє МВС.

Напередодні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Андрій Шкіль, який не потрапив до парламенту сьомого скликання і таким чином позбувся депутатської недоторканності, виїхав до Чехії і не виключає, що проситиме політичного притулку.

При цьому колишній депутат зазначив, що політичні переслідування щодо нього ніколи не припинялися, а справу про події 9 березня 2001 року біля Адміністрації Президента під час акції «Україна без Кучми» досі не закрили.
XS
SM
MD
LG