Колишній прем’єр Юлія Тимошенко закликає однопартійців не допустити роз’єднання парламентської фракції «Батьківщина».
«Я категорично виступаю за єдність та зміцнення фракції «Батьківщина», і будь-яку спробу розірвати її на шматки сприйматиму як зраду нашої спільної справи, як диверсію проти вибору людей», – наголосила вона у зверненні до однопартійців, оприлюдненому на офіційному сайті Тимошенко.
«Я знаю, що до нашого об’єднання у нас була складна історія стосунків. Було все… Різне… Але я хочу порадити вам вчинити так, як зробили ми з Арсенієм, коли в перший раз зустрілися на побаченні у в’язниці. Ми обнялися та вибачилися один перед одним за всі попередні образи та непорозуміння», – заявила колишній прем’єр.
«Армія, в якій бійці стріляють один в одного або розставляють один для одного приховані міни, – вже мертва та переможена», – додала Тимошенко.
Також, за її словами, вона готова підтримати злиття політсил, представники яких увійшли у фракцію «Батьківщини, в одну політичну партію.
«Я категорично виступаю за єдність та зміцнення фракції «Батьківщина», і будь-яку спробу розірвати її на шматки сприйматиму як зраду нашої спільної справи, як диверсію проти вибору людей», – наголосила вона у зверненні до однопартійців, оприлюдненому на офіційному сайті Тимошенко.
«Я знаю, що до нашого об’єднання у нас була складна історія стосунків. Було все… Різне… Але я хочу порадити вам вчинити так, як зробили ми з Арсенієм, коли в перший раз зустрілися на побаченні у в’язниці. Ми обнялися та вибачилися один перед одним за всі попередні образи та непорозуміння», – заявила колишній прем’єр.
«Армія, в якій бійці стріляють один в одного або розставляють один для одного приховані міни, – вже мертва та переможена», – додала Тимошенко.
Також, за її словами, вона готова підтримати злиття політсил, представники яких увійшли у фракцію «Батьківщини, в одну політичну партію.