Доступність посилання

ТОП новини

Медичних підстав для звільнення Луценка немає – лікар пенітенціарної служби


Юрій Луценко
З медичної точки зору підстави для звільнення Юрія Луценка відсутні, заявила керівник сектора охорони здоров’я управління пенітенціарної служби в Чернігівській області під час перерви у судовому засіданні, яке відбувається у Менській виправній колонії.

«Я хочу наголосити, що стан здоров’я пацієнта задовільний, а такий діагноз, як цироз печінки, у нього взагалі відсутній. І знаєте, більшість з тих діагнозів, які сьогодні звучали від адвокатів, пацієнт не має і ніколи не мав. Тому я здивована тим, звідки і навіщо адвокати вигадують Луценку відсутні у нього хвороби», – сказала вона, як повідомляє Державна пенітенціарна служба.

За словами лікаря, висновки чернігівських лікарів підтвердили і фахівці, включення яких до медичної комісії МОЗ домагалася Ірина Луценко.

Керівник сектора охорони здоров’я управління ДПтСУ в Чернігівській області також наголосила на тому, що стан здоров’я Луценка задовільний, і він перебуває під постійним наглядом медперсоналу.

Як заявила представник пенітенціарної служби, в Луценка не діагностовано жодного захворювання, які входять до переліку хвороб, що є підставою для подання в суд матеріалів про звільнення засудженого від подальшого відбування покарання.

«Насправді, такі проблеми зі здоров’ям, як у Луценка, має кожен другий українець», – додала вона.

Сьогодні в Менській колонії відбудеться судовий розгляд клопотання адвокатів колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, які наполягають на звільненні екс-урядовця від покарання за станом здоров’я, як це передбачає стаття 539 Кримінального процесуального кодексу.

У затвердженому у січні 2000 року «Переліку захворювань, які є підставою для подання в суди матеріалів про звільнення засуджених від дальшого відбування покарання», окрім онкологічних захворювань, фігурують також цирози печінки і деякі різновиди цукрового діабету.
XS
SM
MD
LG