Доступність посилання

ТОП новини

Виповнилося десятиріччя «Україна Incognita»


«Україна Incognita» святкує своє десятиріччя
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

«Україна Incognita» святкує своє десятиріччя

У понеділок виповнилося десять років із того часу, як газета «День» видала книгу «Україна Incognita», яка становить збірник статей історичної тематики. Видання стало основою для серії «Бібліотека газети «День», яка нараховує нині 12 найменувань.

Із нагоди святкування дня народження книги у київській книгарні «Є» відбулася зустріч із читачами, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» та один із авторів книги Володимир Панченко на святі сказав: «Іще десять років тому було очевидно, що в українському суспільстві є запит на розуміння своєї історії. Це дало поштовх до видання у 2002 році книги «Україна Incognita». Тексти, які увійшли до бібліотечної серії газети, залишаються актуальними, водночас вони потребують нового прочитання. Тому масштабні напрацювання «Дня» відтепер виходять за межі паперового формату та поширюються на онлайн-простір».

За десятирічний період існування «Україна Incognita» перевидавалася шість разів, загальним накладом 12900 примірників.

Останній видавничий проект «Дня», серія книг «Бронебійна публіцистика», – це 15 книжок, які, за словами учасників святкування, належать до української публіцистичної класики XIX–XX століття.
XS
SM
MD
LG