Доступність посилання

ТОП новини

Міліція обіцяє цілодобово охороняти будинок київської вчительки


Київська міліція цілодобово охоронятиме приватний будинок вчительки Ніни Москаленко, повідомили в прес-службі Головного управління МВС України в Києві.

За повідомленням, Москаленко шість разів протягом останніх кількох місяців зверталася до Печерського райуправління столичної міліції із заявами про підроблення документів на спадщину, блокування невідомими особами проходу до її будинку, повалення паркану і побиття вікон, а також щодо пошкодження невідомими мережі електропостачання, отруєння її собаки і стосовно погроз, що надходять на її адресу від невстановлених осіб.

Усі заяви, подані Москаленко, міліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань, триває слідство, повідомили правоохоронці.

За даними ЗМІ, київська вчителька мешкає в будинку у центрі Києва, біля Ботанічного саду. Землю під будинком у вчительки невідомі намагаються забрати вже впродовж року. Орієнтовно ділянку в 20 соток на Печерських пагорбах оцінюють у три мільйони доларів. Жінці належить 2/3 будинку, власник іншої третини будинку невідомий. Однак із квітня від цього власника на адресу Москаленко почали надходити вимоги продати йому її частину будинку. Вчителька з цим не погодилися, і тоді їй почали погрожувати невідомі.

За рік, попри численні заяви Москаленко про напади, правоохоронці доказів злочину не знайшли. Натомість міліція порушила проти неї низку кримінальних справ.

Цього місяця суддя Печерського райсуду Сергій Вовк виніс рішення про виселення Москаленко, її сина і матері.
XS
SM
MD
LG