Доступність посилання

ТОП новини

В Івано-Франківську не змогли зібрати міськвиконком


Вперше за час діяльності теперішнього складу виконкому Івано-Франківської міської ради не відбулося чергове засідання міськвиконкому через відсутність кворуму. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус назвав це «негативним, ганебним явищем».

За його слвоами, якщо колишній секретар міської ради Руслан Марцінків склав свої повноваження у зв’язку з обранням народним депутатом, а проти Олега Гаркота порушена кримінальна справа, то три члени виконкому, делеговані ВО «Свобода», і два від «Фронту змін» «не з’явилися свідомо, отримавши на це вказівку».

Як заявив Віктор Анушкевичус, на засідання виконавчого комітету були внесені такі питання, як Програма економічного і соціального розвитку Івано-Франківська на 2013 рік і основні напрями розвитку на 2014-2015 роки, бюджетне й інші важливі для громади міста питання. Особливо нагальними були питання, які стосуються оформлення свідоцтв на право власності – такі документи подали майже 200 івано-франківці.

Віктор Анушкевичус назвав такі дії саботажем і наголосив, що «люди не мають бути заручниками якихось неузгодженостей, недомовленостей між міським головою і політичними силами. Політичні суперечки потрібно вирішувати в інший спосіб, а не такими деструктивними діями».

Голова фракції «Свобода» у міській раді Роман Онуфріїв заперечив причетність до «саботажу», переклавши відповідальність за проведення засідання виконкому на міського голову.

Конфлікт в міській раді пов’язують з тим, що свободівцям наразі не вдалося поставити секретарем міськради свого представника замість обраного народним депутатом Руслана Марцінківа, теж свободівця.

29 грудня відбудеться сесія Івано-Франківської міської ради, де розглядатимуть бюджетне питання і вибиратимуть секретаря міської ради. У цей же день перед сесією повинно відбутися засідання міськвиконкому.
XS
SM
MD
LG