Доступність посилання

ТОП новини

«Опора»: найактивнішими в законотворчості стали депутати «Батьківщини»


Найбільше законопроектів за час роботи нової Верховної Ради зареєстрували депутати з фракції «Батьківщина». Про це йдеться в рейтингу, складеному громадянською мережею «Опора». Цей рейтинг є першим підсумком роботи новообраних депутатів напередодні нового 2013 року, повідомили у прес-службі мережі.

За дослідженням, всього народні депутати Верховної Ради сьомого скликання упродовж майже трьох тижнів роботи зареєстрували 196 законопроектів. Із них 80 напрацювали представники фракції ВО «Батьківщина».

Певним лідером законотворчості також є Компартія, в якої на кожного члена фракції в середньому припадає найбільше проектів (1,1 на одного депутата).

Найбільш пасивними поки що залишаються представники ВО «Свобода». Не враховуючи кооперацію свободівців навколо кількох законопроектів колег із інших політичних груп, представники цієї фракції не зареєстрували самостійно жодного, наголошують в «Опорі».

За повідомленням мережі, фракції Партії регіонів і УДАРу суттєво відстають від фракцій-лідерів, особливо враховуючи їх чисельність. Зокрема, на 206 депутатів Партії регіонів припадає 29 законопроектів, на 41 депутата фракції УДАР – 10.

Більшість позафракційних депутатів зі старту роботи нового парламенту також не виявили суттєвої активності, повідомляє «Опора». Із 30 проектів, внесених позафракційними обранцями, 20 належать авторству одного депутата. На переконання «Опори», така ситуація засвідчує, що майбутні депутати давали передвиборчі обіцянки за відсутності чіткого бачення інструментарію їх досягнення, чи вже розроблених документів.

Сьогодні Верховній Раді України сьомого скликання виповнюється 19 днів. 12 грудня новообрані депутати парламенту прийняли присягу і приступили до виконання своїх повноважень.
XS
SM
MD
LG