Доступність посилання

ТОП новини

Пакистан заявив, що індійські війська вбили пакистанського солдата в Кашмірі


Військові Пакистану заявили в неділю, що військові Індії вбили одного пакистанського військовослужбовця, напавши на пакистанський військовий пост на лінії фактичного кордону між двома державами в Кашмірі.

За цим повідомленням, іще один пакистанський військовий був поранений, коли індійські війська, за словами пакистанців, уранці в неділю напали на пост на так званій Лінії контролю, яка розподіляє зони контролю обох держав у Кашмірі. Пакистанці «дали дієву відповідь на напад», але все ж зазнали втрат, мовиться в повідомленні.

В Індії речник армії в Кашмірі, зі свого боку, заявив, що пакистанці перші відкрили «неспровокований вогонь» із автоматичної зброї, а також із мінометів і зруйнували будинок цивільних мешканців.

Останнім часом такі бойові сутички з переходом фактичного кордону Індії й Пакистану в Кашмірі стали надзвичайно рідкісні після того, як раніше ці країни провели за Кашмір дві війни.

І Індія, і Пакистан претендують на владу над усією територією історичного князівства Кашмір із 1947 року, від самого виникнення цих сучасних держав, а фактично контролюють приблизно по 40 відсотків Кашміру, тоді як іще 20 відсотків тим часом перебрав собі Китай.
XS
SM
MD
LG