Доступність посилання

ТОП новини

У Києві зафіксовано випадок захворювання на свинячий грип


(Ілюстраційне фото)
У Києві нещодавно було зафіксовано перший цього року випадок захворювання на свинячий грип, проте експерти стверджують, що епідемія країні не загрожує, повідомляє ТСН у неділю.

«Поки що про епідемію говорити передчасно, зростання захворюваності відбудеться з середини січня. Масових захворювань ми не очікуємо, тому що цей штам у нас з’являється два сезони поспіль, і багато людей його вже перенесли», – зазначила завідувач відділу Інституту епідеміології та інфекційних захворювань Національної академії медичних наук України Алла Мироненко.

ТСН також нагадує, що нещодавно у Польщі свинячий грип забрав життя двох людей.

В останні дні 2012 року щонайменше дев’ятеро людей померли від свинячого грипу H1N1 на Західному березі ріки Йордан. «За останній час було зафіксовано 187 випадків захворювання, більшість з яких припадає на Західний берег ріки Йордан. Наразі кількість померлих сягнула дев’яти осіб», – повідомила канцелярія палестинського прем’єра.

Місцеві медики стверджують, що ці випадки не є передвісниками епідемії свинячого грипу на палестинських територіях, оскільки щорічно на початку зими на Західному березі ріки Йордан спостерігається зростання кількості людей, що хворіють на грип.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG