Доступність посилання

ТОП новини
06 серпня 2020, Київ 22:01

У Києві зафіксовано випадок захворювання на свинячий грип


(Ілюстраційне фото)
У Києві нещодавно було зафіксовано перший цього року випадок захворювання на свинячий грип, проте експерти стверджують, що епідемія країні не загрожує, повідомляє ТСН у неділю.

«Поки що про епідемію говорити передчасно, зростання захворюваності відбудеться з середини січня. Масових захворювань ми не очікуємо, тому що цей штам у нас з’являється два сезони поспіль, і багато людей його вже перенесли», – зазначила завідувач відділу Інституту епідеміології та інфекційних захворювань Національної академії медичних наук України Алла Мироненко.

ТСН також нагадує, що нещодавно у Польщі свинячий грип забрав життя двох людей.

В останні дні 2012 року щонайменше дев’ятеро людей померли від свинячого грипу H1N1 на Західному березі ріки Йордан. «За останній час було зафіксовано 187 випадків захворювання, більшість з яких припадає на Західний берег ріки Йордан. Наразі кількість померлих сягнула дев’яти осіб», – повідомила канцелярія палестинського прем’єра.

Місцеві медики стверджують, що ці випадки не є передвісниками епідемії свинячого грипу на палестинських територіях, оскільки щорічно на початку зими на Західному березі ріки Йордан спостерігається зростання кількості людей, що хворіють на грип.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG