Доступність посилання

ТОП новини

«Опора»: найактивніший серед законотворців – комуніст Симоненко


Найактивнішим автором законопроектів у Верховній Раді сьомого скликання за період з 12 по 31 грудня 2012 року став лідер фракції Комуністичної партії України Петро Симоненко. Про це свідчать результати моніторингу, проведеного громадянською мережею «Опора».

Наприкінці 2012 року Петро Симоненко, за підрахунками «Опори», подав на розгляд до парламенту 33 законопроекти. На другому місці – позафракційний депутат Сергій Міщенко (20 законопроектів), на третьому – депутат фракції «Батьківщина» Володимир Яворівський (17), на четвертому – його колега Микола Томенко (15). У п’ятірку потрапили також депутати від «Батьківщини» Андрій Павловський та Юрій Одарченко (по 13 законопроектів).

Загалом серед фракцій, за даними моніторингу, лідирує «Батьківщина», яка подала до парламенту 88 законопроектів. На другому місці – фракція КПУ (33), за нею йдуть позафракційні депутати (загалом 30 законопроектів). Фракція Партії регіонів зареєструвала 29 документів, УДАР – 10. Міжфракційних законопроектів подано 14.
XS
SM
MD
LG