Доступність посилання

ТОП новини

Кабмін переніс розгляд роботи комісії з розслідування підписання угоди щодо LNG-терміналу


26 листопада 2012 року Україна підписала з компанією Gas Natural Fenosa угоду про LNG-термінал
Кабінет міністрів переніс розгляд питання про результати роботи комісії із проведення службового розслідування порушень під час підписання угоди з іспанською компанією Gas Natural Fenosa про побудову LNG-терміналу.
Про це журналістам повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький перед початком сьогоднішнього засідання уряду.

Попередньо це питання було включене до порядку денного сьогоднішнього засідання уряду, однак уже зранку цього пункту у плані не було. Відповідаючи на запитання журналістів, Ставицький зазначив, що комісія ухвалила рішення, але «треба спочатку особисто доповісти прем’єру, щоб вирішити усі елементи, які відбулись під час підписання угоди».

26 листопада 2012 року Україна підписала з компанією Gas Natural Fenosa (Іспанія) угоду про співробітництво в реалізації національного проекту «LNG-термінал». Пізніше виявилося, що іспанець Жорді Бонвеї, який підписав документ від іспанської сторони, не мав на це повноважень. За тиждень до підписання угоди голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів заявляв про наявність інформації про підготовку «інформаційної атаки» з метою дискредитації проекту «LNG-термінал».

21 грудня 2012 року на закритому засіданні Кабінет міністрів постановою № 1178 скасував надання понад 2 мільярдів гривень державних гарантій на 2012 рік для реалізації проекту «LNG-термінал».
XS
SM
MD
LG