Доступність посилання

ТОП новини

Уряд пропонує Януковичу оголосити догану Каськіву


Владислав Каськів
Урядова комісія запропонувала Президентові України Віктору Януковичу оголосити догану голові Держагентства з інвестицій і управління національними проектами Владиславу Каськіву за скандал із підписанням угоди щодо будівництва LNG-термінала. Про це повідомили у прес-службі Держінвестпроекту з посиланням на звіт урядової комісії.

Згідно з повідомленням, комісія визнала, що іспанська компанія Socoin Ingenieria у Construccion Industrial, S.L.U., що входить до групи компанії Gas Natural Fenosa, на замовлення держпідприємства «Національний проект «Ел Ен Джі Термінал», що входить у сферу управління Держінвестпроекту, була розробником техніко-економічного обґрунтування нацпроекту.

Комісія також рекомендувала Каськіву розглянути питання доцільності подальшого перебування на своїх посадах чиновників, уповноважених організувати виконання нацпроекту «LNG-термінал».

«Рішення урядової комісії дозволить успішно завершити нацпроект «LNG-термінал». І це рішення – ціна, завдяки якій українці дізналися, що цей проект – порятунок України в боротьбі за енергетичну незалежність. Зараз цей проект має колосальну популярність і підтримку в суспільстві. Я б довго не міг добитися цього шляхом роз'яснювальної кампанії», – цитує прес-служба Каськіва.

За його словами, в команді, що відповідає за проект, провели внутрішнє розслідування, і за його результатами будуть ухвалені кадрові рішення.
Разом із тим, Каськів висловив упевненість, що проект буде реалізовано у будь-якому разі, а всю інтригу, за його словами, зняв Президент України.

Голова Держінвестпроекту також зазначив, що головні події за проектом відбудуться в найближчі три тижні. «Зараз ми обробляємо більш як 12 різних угод щодо реалізації проекту», – сказав Каськів.

Угоду про створення консорціуму інвесторів Національного проекту LNG-термінал підписали у листопаді минулого року, коли офіційно стартувало його будівництво. В уряді повідомили, що іспанська компанія повинна була виступити інвестором реалізації проекту. Проте за декілька годин після підписання договорів іспанці спростували свою участь у проекті, заявляючи, що підписант угоди з іспанської сторони не є представником компанії.
XS
SM
MD
LG