Доступність посилання

ТОП новини

Обвинувачений у тероризмі політолог заявив про непричетність двох підсудних


Обвинувачений в тероризмі дніпропетровський політолог Віктор Сукачов заявив про непричетність до скоєння вибухів своїх знайомих Дмитра Реви і Льва Просвірніна, які проходять у справі як пособники. Про це він сказав сьогодні в Індустріальному суді Дніпропетровська, де триває розгляд справи про скоєння вибухів в містах України упродовж 2011-2012 років.

Водночас у вівторок він відмовився відповісти на низку уточнюючих запитань судді й обвинувачення, мотивувавши це тим, що дасть пояснення пізніше, у ході судового слідства. На запитання адвокатів обвинувачений відповідав.

Крім того, сьогодні Сукачов звернув увагу суду на те, що дані обвинувального висновку суперечать протоколам допиту, які зачитуються в суді, зокрема, щодо визнання ним своєї провини.

«В обвинувальному висновку зазначалося, що я не визнаю свою провину, тут же – що я давав зізнавальні свідчення. Одне суперечить іншому», – сказав Сукачов.

Як повідомив у коментарі Радіо Свобода адвокат Віктора Сукачова Олександр Шишкін, його підзахисний частково визнає свою провину. Водночас адвокат заявив про грубе порушення прав сторони захисту в суді: на сьогоднішньому засіданні захисникам не дали заявити клопотання.

«Ми хотіли заявити клопотання про зміну порядку дослідження доказів – аби розпочали опитування з інших осіб. Але суд нам цього не дав зробити. Я вважаю, відбувається грубе порушення прав мого підзахисного», – сказав Олександр Шишкін.

27 квітня 2012 року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропет ровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйона доларів. Серед підсудних – дніпропетровський політолог Віктор Сукачов і його приятелі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також обвинувачують у скоєнні ще семи терактів у містах України.
XS
SM
MD
LG