Генеральний прокурор України Віктор Пшонка направляє свого заступника до Качанівської виправної колонії для розслідування умов утримання колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, про це повідомив журналістам народний депутат України Арсеній Яценюк після зустрічі з Пшонкою.
«Я передав звернення щодо тієї ситуації, яка відбулась в Харкові. Генеральний прокурор відряджає заступника генерального прокурора України до Харківської області з метою з’ясування всіх матеріалів справи і, в тому числі, розгляду питання, яке порушила Юлія Володимирівна Тимошенко в своєму листі щодо умов її утримання», - сказав Яценюк.
Також він зазначив, що очікує реакції Генеральної прокуратури на подане звернення щодо судді, який виніс неправомірне рішення про заборону жінкам — народним депутатам знаходитися в лікарні, де лікується Тимошенко.
За словами Яценюка, народні депутати ініціюють розгляд профільним парламентським комітетом питання про законність дій правоохоронців, які силоміць видалили з лікарні трьох жінок – народних депутатів.
Сьогодні рані вранці трьох народних депутатів-жінок, які з 16 січня перебували в лікарні з Тимошенко, правоохоронці силоміць винесли з приміщення. В тюремній службі заявили, що правоохоронці діяли за рішенням Дзержинського райсуду Харкова.
«Я передав звернення щодо тієї ситуації, яка відбулась в Харкові. Генеральний прокурор відряджає заступника генерального прокурора України до Харківської області з метою з’ясування всіх матеріалів справи і, в тому числі, розгляду питання, яке порушила Юлія Володимирівна Тимошенко в своєму листі щодо умов її утримання», - сказав Яценюк.
Також він зазначив, що очікує реакції Генеральної прокуратури на подане звернення щодо судді, який виніс неправомірне рішення про заборону жінкам — народним депутатам знаходитися в лікарні, де лікується Тимошенко.
За словами Яценюка, народні депутати ініціюють розгляд профільним парламентським комітетом питання про законність дій правоохоронців, які силоміць видалили з лікарні трьох жінок – народних депутатів.
Сьогодні рані вранці трьох народних депутатів-жінок, які з 16 січня перебували в лікарні з Тимошенко, правоохоронці силоміць винесли з приміщення. В тюремній службі заявили, що правоохоронці діяли за рішенням Дзержинського райсуду Харкова.