Доступність посилання

ТОП новини

Луценка вивезли з колонії до Києва для проведення операції –дружина


Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка сьогодні вдень вивезли з Менської колонії до київської приватної клініки «Оберіг» для проведення операції. Про це УНІАН повідомила дружина засудженого екс-міністра Ірина Луценко.

«Юру сьогодні вдень вивезли до київської клініки. Я якраз їхала в колонію, щоб отримати дозвіл на зустрічі з ним у лікарні і біля Чернігова зустріла кортеж зі спецмашин. Пізніше вже в колонії мені повідомили, що Юру вивезли до Києва», – сказала Ірина Луценко.

За її словами, вона зараз перебуває в черговій частині колонії, однак не може отримати дозволу на зустрічі з чоловіком в лікарні, оскільки, як з’ясувалось, сьогодні в колонії немає керівництва, а також відповідальних осіб, уповноважених надавати подібні дозволи.

«Є тільки черговий, який сказав, що до його повноважень входить лише надання дозволів на короткострокове побачення на території колонії. Таким чином, мені доведеться завтра знову їхати в колонію для отримання відповідного дозволу», – зазначила дружина екс-міністра.

Водночас, звертаючись до ЗМІ та політиків, вона наполегливо попросила не створювати ажіотажу на території цієї лікарні. Оскільки, як пояснила Луценко, в Державній пенітенціарній службі її попередили, що в разі порушення правопорядку як на території лікарні так і в ній, Юрія Луценка буде знову етаповано до колонії.

Раніше державна пенітенціарна служба заявляла, що Луценка перевезуть у понеділок, 21 січня
XS
SM
MD
LG