Доступність посилання

ТОП новини

Пшонка поінформував представників дипмісій про Тимошенко


Віктор Пшонка
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка провів зустріч з представниками іноземних дипломатичних місій в Україні. Як повідомляє прес-служба ГПУ, зустріч відбулася 20 січня на запрошення Генеральної прокуратури України.

У ній взяли участь дипломати з таких країн, як Австрія, Болгарія, Росія, Греція, Латвія, Польща, Франція, Велика Британія, Данія, США, Естонія, Італія, Румунія, Швеція, Словенія, Іспанія, Німеччина, Канада, Литва, Чехія, Словаччина, Угорщина, а також представництва ЄС, йдеться у повідомленні.

Участь у заході взяли також міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова і голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков.

Пшонка повідомив представникам іноземних держав про те, що 18 січня засудженій Тимошенко вручили повідомлення про підозру у скоєнні «організації розтрат чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, а також у тому, що, перебуваючи в 1996 році на посаді президента ЄЕСУ спільно і за попередньою змовою з колишнім першим віце-прем’єром України Павлом Лазаренком, із корисливих мотивів замовила і організувала вбивство народного депутата України Євгена Щербаня».

Пшонка запевнив, що під час вручення повідомлення про підозру засудженої Тимошенко, не було порушено жодного її права, зокрема і права на захист.
За його словами, цю кримінальну справу передадуть до суду лише після проведення всіх процесуальних дій, згідно з вимогами закону.

«Тут немає жодного політичного підтексту, є лише матеріали слідства і доводи захисту, після вивчення яких суд і ухвалить відповідне рішення у справі», – наголосив генпрокурор. Водночас голова МОЗ Богатирьова поінформувала присутніх про останні висновки міжнародної медичної комісії про стан здоров’я. За її словами, пацієнтка за станом здоров’я може брати участь у слідчих діях.

Згодом на сайті ГПУ оприлюднили відео про вручення Тимошенко повідомлення про підозру.
XS
SM
MD
LG