Доступність посилання

ТОП новини

Кличко проти ідеї Тимошенко про створення єдиної партії


Віталій Кличко
Віталій Кличко
Лідер партії УДАР Віталій Кличко заявляє, що опозиційним партіям ефективніше працювати кількома силами, а не об’єднуватися в одну, до чого закликала екс-прем’єр Юлія Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба партії, Кличко зауважив, що опозиційні сили координують і об’єднують свої зусилля в обстоюванні інтересів людей і в боротьбі з чинною владою.

«Але при цьому у нас різні програми, різні політичні платформи, різна ідеологія, а тому й різний виборець. Працювати кількома силами набагато ефективніше», – заявив лідер УДАРу.

За його словами, це довели і минулі вибори, на які опозиційні сили «пішли окремими колонами і набрали за загальним результатом трьох сил більше, ніж це було в одного політичного об’єднання».

Як наголосив Кличко, за партію УДАР на парламентських виборах громадяни проголосували як за нову політичну силу – «з новими ідеями і новими принципами їх втілення».

Юлія Тимошенко в День соборності закликала опозиційні сили до створення єдиної партії, спрямованої на боротьбу з владою.

Водночас лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок у відповідь на заклик Тимошенко заявив про недоцільність створення такої партії. За його словами, три опозиційні партії («Батьківщина», «Свобода» й УДАР) роблять усе, щоб спільними зусиллями протистояти «бандитському режиму Януковича».
XS
SM
MD
LG