Доступність посилання

ТОП новини

У США мільйони осіб шкодують з приводу загибелі терориста в телесеріалі


Навід Негабан
Нью-Йорк – У Сполучених Штатах мільйони людей шкодують з приводу загибелі ісламського терориста, як це не дивно. Щоправда, терорист не справжній, а екранний. Йдеться про одного з персонажів телевізійного серіалу «Батьківщина», другий сезон якого щойно закінчився на каналі «Шоутайм». Серіал надзвичайно популярний, серед його глядачів, як стверджують, навіть господар Білого дому. Роль терориста у серіалі виконував Навід Негабан, американський актор іранського походження.

Сюжет телесеріалу шпигунсько-пригодницький, йдеться там про боротьбу з міжнародним тероризмом, що загрожує Сполученим Штатам.

Серед персонажів – ветерани війни, працівники Білого дому, оперативники ЦРУ, які протистоять терористам.

Серед терористів – Абу Назір, його переконливо грає Навід Негабан. Назір прагне помститися Америці за смерть свого сина, який загинув від ракети з американського безпілотного літака.

На запитання «Радіо Фарда», іранської редакції Радіо Вільна Європа – Радіо Свобода, чим йому сподобався сценарій, актор відповів: «Це був незвичайний сценарій. Я побачив там багато цікавих речей. Він був революційний. На американському телебаченні ніхто нічого подібного не бачив. Це в тому сенсі, що це шоу не намагається створювати героїв. Воно показує помилки, що їх роблять чільні персонажі... Мені сподобався Абу Назір, бо це персонаж багатоплановий, і я подумав, що можу показати ті різні плани».«Бачити наслідки власних дій»

Телесеріал «Батьківщина» захопив глядача попри те, що на американському телебаченні і без того вистачає сюжетів на тему боротьби з тероризмом.

Можливо, фільм імпонує психологічною глибиною і багатоплановістю характерів, про що сказав Негабан. Крім того, він у радіоінтерв’ю зауважив: «Я гадаю, що є одна річ, що принесла такий успіх цьому серіалові – це здатність показати нам наслідки наших дій. Ми щось робимо, але, як правило, ми неспроможні придивитися до наслідків... Тож, я гадаю, що серіал вчить людей думати про наслідки зробленого. Я був в Ізраїлі, де ми знімали деякі епізоди, і коли ми сиділи у кав’ярні, якийсь чоловік підійшов до мене й запитав: «Це ви граєте Абу Назіра?». Коли я сказав, що так, він подякував мені, додавши: «Я вам вдячний, бо вперше зміг побачити, як воно на протилежному боці». Для мене то був найкращий подарунок. Люди дивляться серіал так, ніби це справжнє життя».

Нині Навід Негабан знімається у телефільмі про слідчих нью-йоркської поліції.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG