Доступність посилання

ТОП новини

Греція: поліція штурмувала страйкарів-метрополітенівців


Поліція заблокувала доступ до депо метрополітену в Афінах, де перебували страйкарі, 25 січня 2013 року
Поліція заблокувала доступ до депо метрополітену в Афінах, де перебували страйкарі, 25 січня 2013 року
Грецька поліція штурмувала депо метрополітену в Афінах, де забарикадувалися працівники, що оголосили страйк на знак протесту проти заходів суворої економії. Щонайменше 10 працівників затримали. Одна жінка легко поранена.

Учора уряд Греції пригрозив звільнити або і арештувати страйкарів метрополітену в Афінах, якщо вони не припинять свій восьмиденний страйк.

Страйкарі-метрополітенівці, які протестують проти скорочення платні, заявили, що не виконають наказу повернутися до праці, як уже не виконали раніше й рішення суду, який визнав страйк незаконним.

Працівники залізниць, автобусного та іншого транспорту вже заявляли, що можуть теж застрайкувати на знак солідарності з метрополітенівцями.

Уряд Греції запроваджує все нові надзвичайні заходи заощадження і скорочення бюджетних витрат. Серед таких заходів – скорочення зарплат у бюджетному секторі. Таким чином уряд виконує умови надання Греції міжнародної фінансової допомоги, яка має на меті допомогти країні подолати бюджетну і боргову кризу і без якої грецька держава стане банкрутом.
XS
SM
MD
LG