Доступність посилання

ТОП новини

Профспілки планують страйки проти дій влади


Всеукраїнський страйковий комітет і Громадянський конституційний конгрес закликають до проведення страйків на знак протесту проти неправомірних дій влади. Один із найбільших таких страйків вони планують на 1 травня цього року.

З ініціативи Всеукраїнського страйкового комітету і Громадянського конституційного конгресу в київському Будинку письменника відбулася робоча нарада профспілок.
Учасники закликали до об’єднання профспілок для своїх прав.

«Наше завдання – звернутися до всіх профспілок. Треба сьогодні починати діалог з галузевими профспілками, і ті, хто готовий боротися за Україну, вони повинні нас підтримати», – запевняє Сергій Лашко зі страйкому Полтавської області.

Профспілчани наголошують, що нинішня влада не дотримується засад демократії, і закликають до мобілізації всіх прогресивних сил у суспільстві.

«У Конституції написано, що ми будуємо демократичну, соціальну, правову державу. Насправді ж цього немає. Влада відгородилася від нас прокуратурою, судами, міліцією, і не можна нікуди звернутися. І це говорить про те, що сьогодні відбувається геноцид суспільства», – стверджує Петро Петреченко, генеральний секретар Конфедерації профспілок України.
XS
SM
MD
LG