Доступність посилання

ТОП новини

Луценка хочуть вивезти з лікарні – дружина колишнього міністра


У середу близько 7:30 ранку захиснику та дружині екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірині повідомили, що лікарню, де перебуває її чоловік, оточили підрозділи «Беркуту».

«Без попередження та узгодження із лікарями Луценка готують вивезти із клініки назад у колонію!?» – мовиться в повідомленні на сайті партії «Народна самооборона».

За даними прес-служби, Ірина Луценко спілкувалася з лікарями клініки «Оберіг», де перебуває колишній міністр, напередодні ввечері. «Ніщо не говорило про можливість виписки та вивезення у колонію, оскільки Луценко – на інтенсивній терапії», – наголошують у «Народній самообороні».

У «Народній самообороні» інформують, що лабораторії підтвердили відсутність злоякісних утворень в організмі засудженого екс-голови МВС. «Дві лабораторії – клініки «Оберіг» та альтернативної клініки – підтвердили, що взятий на гістологічне дослідження післяопераційний матеріал не містить злоякісних новоутворень», – розповіла Ірина Луценко.

«Лікарями виявлено три відкриті виразки шлунка. У зв’язку із цим Луценку призначено інтенсивний курс терапії», – додала вона.

Юрій Луценко із серпня минулого року відбуває покарання у Менській колонії за звинуваченням у посадових злочинах. Наприкінці грудня він погодився на операцію, яку йому зробили цього місяця. Для цього його тимчасово перевезли з чернігівської колонії у Київ.
XS
SM
MD
LG