Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція блокуватиме Раду до виконання своїх вимог – депутат Ярослав Гінка


Близько п’ятнадцяти депутатів Верховної Ради з фракції УДАР провели ніч у сесійній залі парламенту. Опозиціонери продовжують наполягати на особистому голосуванні народних обранців у парламенті.

Депутат Ярослав Гінка, який також ночував у Верховній Раді, розповів в ефірі Радіо Свобода, що ця акція не має часових меж.

«Ми не зупинимося доти, доки не буде виконуватися закон про особисте голосування. В часі це не регламентовано, у нас немає конкретної години, о котрій ми маємо зупинитися», – сказав Гінка.

«Коли налагодиться робота в сесійній залі, коли депутати голосуватимуть особисто і виконуватимуть Конституцію України, тоді ми теж працюватимемо», – додав депутат Ярослав Гінка з фракції УДАР.

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що опозиція лише використовує тему особистого голосування для тиску на фракції більшості.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак твердить, що не може підписати розпорядження про голосування «сенсорною кнопкою», яка унеможливлює багаторазове голосування. За словами Рибака, депутати зареєстрували чотири проекти змін до законів та два проекти постанов із цього приводу, тому відповідне рішення має ухвалювати сесійна зала.

У вівторок Верховна Рада через блокування опозиціонерами трибуни не змогла розпочати другу сесію сьомого скликання.
XS
SM
MD
LG