Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція звернулася до Нацради, щоб поновили кабельну трансляцію «ТВі»


Лідери трьох опозиційних фракцій: «Батьківщина» – Арсеній Яценюк, «Удар» – Віталій Кличко та «Свобода» – Олег Тягнибок – звернулися до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з вимогою повернути телеканал «ТВі» до всіх базових пакетів операторів кабельного мовлення, повідомили в четвер сайти цих партій.

Як мовиться в їхніх повідомленнях, у листі до Нацради наголошено, що протягом останніх трьох років ситуація зі свободою слова на українських телеканалах суттєво погіршилась. «Вітчизняне телебачення використовується здебільшого для забезпечення інформаційно-пропагандистських потреб влади», – вважають автори листа.

«Медіа-монополісти узурпували рекламний ринок країни, практично позбавивши фінансових надходжень своїх конкурентів. Ті канали, які не вдалося цензурувати через тиск на їхніх власників, були позбавлені засобів технічного доступу до аудиторії», – мовиться в листі лідерів опозиційних фракцій.

Як нагадали автори листа, спочатку телеканал «ТВі» через суперечливе, на їхню думку, судове рішення був позбавлений ефірних ліцензій, а потім і кабельні оператори масово вилучили його зі списку своїх послуг або перевели з базового, доступного, пакету у дорогі преміум-пакети. «Причиною таких дій стали погрози, отримані кабельниками від представників влади, що мали на меті фактичне знищення незалежного телемовника напередодні та впродовж парламентської виборчої кампанії», – стверджують в опозиції.
XS
SM
MD
LG