Доступність посилання

ТОП новини

Суд у режимі відеоконференції розгляне скаргу Луценка


Юрій Луценко
Cьогодні о 14:00 у Печерському райсуді Києва відбудеться чергове засідання з розгляду скарги Юрія Луценка. Екс-міністра внутрішніх справ України оскаржує постанову про закриття кримінальної справи за його заявою про скоєння стосовно нього злочину посадовими особами Генеральної прокуратури і суддями Печерського й Апеляційного судів Києва.

Ухвалу про розгляд скарги екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у режимі відеоконференції слідчий суддя Печерського районного суду Києва Віктор Кицюк виніс 1 лютого. Адвокат Луценка Ігор Фомін висловив Радіо Свобода побоювання, що такий формат може зашкодити конфіденційному спілкуванню клієнта з захисником.

Представник Генеральної прокуратури Олександр Шкітов заявив, що проситиме суд відмовити Луценкові і залишити оскаржену постанову слідчого без змін.

26 грудня 2012 року захист Луценка направив на ім’я генерального прокурора заяву екс-міністра про притягнення до кримінальної відповідальності першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна і слідчого Сергія Войченка за ухвалення ними постанови про затримання і арешт Луценка в 2010 році. Луценко також вимагав притягнення до кримінальної відповідальності суддів Печерського райсуду Києва та Апеляційного суду столиці.
XS
SM
MD
LG