Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарії заявили, що стан Луценка задовільний


(архівне фото)
Державна пенітенціарна служба заявила в понеділок, що стан здоров’я колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка задовільний, сам засуджений перебуває під контролем медичного персоналу колонії і отримує призначене медикаментозне лікування.

Від запропонованих обстежень у Чернігівській обласній лікарні, а також від переведення до медсанчастини колонії Луценко попередніми днями відмовився, мовиться в повідомленні.

Коментуючи заяви захисту Луценка про необхідність звільнити його від відбування покарання за станом здоров’я, пенітенціарії знову нагадали про заяву чільного медичного працівника Державної пенітенціарної служби в Чернігівській області, що в колишнього міністра не діагностовано жодного захворювання, які входять до переліку хвороб, що могли б стати підставою для звільнення.

Сам Луценко в понеділок заявляв, що має підозру на внутрішню кровотечу. А його захисники заявляють, що в колишнього міністра діагностована ціла низка хвороб із переліку тих, які обґрунтовують необхідність звільнити його.

Розгляд апеляції Луценка на попереднє рішення Менського районного суду Чернігівської області, який відмовив колишньому міністрові у звільненні через стан здоров’я, в Апеляційному суді Чернігівської області має відбутися 18 лютого.
XS
SM
MD
LG