Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ: одна з версій авіакатастрофи в Донецьку – теракт


Ан-24, що зазнав аварії в аеропорту Донецька, 14 лютого 2013 року
У Донецьку однією з версій авіакатастрофи, що сталася 13 лютого з літаком Ан-24, який здійснював чартерний рейс із Одеси, правоохоронці розглядають терористичний акт. Про це повідомив сьогодні в Донецьку заступник генпрокурора Віктор Войцишен.

«Ми маємо всі версії перевіряти, зокрема й цю, тому що у нас є дані, що деякі пасажири не були зареєстровані», – сказав Войцишен.

Як заявив заступник генпрокурора, достовірно відомо, що не були зареєстровані троє пасажирів.

Також, за його словами, слідча група, яка працює над вивченням причин цієї авіакатастрофи, розглядає серед версій такі: неправильні дії пілотів, неправильні дії служб аеропорту, технічний стан літака і наземних служб. Крім того, заступник генпрокурора серед версій назвав також несприятливі метеорологічні умови.

Водночас заступник голови СБУ Володимир Породько повідомив, що в слідчу групу, яка розслідує причини аварії літака, включені двоє співробітників слідчого відділу Служби безпеки України, які відпрацьовують версію перебування на борту об’єктів, зокрема вибухонебезпечних, яких не мало там бути.

5 людей загинули, 9 потрапили до лікарні внаслідок аварійної посадки літака Ан-24 компанії «Південні авіалінії» в аеропорту Донецька 13 лютого.
XS
SM
MD
LG