Доступність посилання

ТОП новини

У Росії долають наслідки вибуху метеорита над Східним Уралом


У пологовому будинку в Челябінську міняють вибиті вікна, 17 лютого 2013 року
У Росії в неділю триває долання наслідків вибуху метеорита над кількома регіонами на сході Уралу, що стався вранці в п’ятницю і ударною хвилею повибивав вікна в багатьох будівлях. Головний обсяг рятувальних робіт – збирання і розподіл теплих речей та їжі для потерпілих від втрати вікон у морозну погоду, а також заміна вибитих шибок.

Також перевіряють стабільність будов, які могли бути пошкоджені ударною хвилею. Під час самого вибуху була частково зруйнована принаймні одна будівля, склад одного з заводів у місті Челябінську.

Тим часом іще в суботу припинили пошуки уламків метеорита, які не дали ніяких результатів. Зокрема, аквалангісти не виявили нічого в одному з гаданих місць падіння уламка, на дні озера Чебаркуль біля однойменного міста Челябінської області, де у кризі з’явилася кількаметрова кругла ополонка.

Метеорит, як вважають, залізний, вагою близько 10 тонн, вибухнув у повітрі на висоті приблизно 40 кілометрів, не долетівши до землі. Вибух, силу якого порівнюють із десятьма такими атомними бомбами, яка була підірвана 1945 року в японській Хіросімі, спричинив потужну ударну хвилю. Унаслідок вибуху потерпіли загалом майже 1 тисяча 200 людей, переважно порізані скалками скла з вибитих шибок. Майже 50 людей довелося шпиталізувати.
XS
SM
MD
LG