Доступність посилання

ТОП новини

Компартія закликала до суду над «вандалами» зі «Свободи», які знесли пам’ятник Леніну в Охтирці


Комуністи перед пам’ятником Леніну в Києві, фото 7 листопада 2012 року
Президія центрального комітету Комуністичної партії України заявила в неділю, що вимагає від Генеральної прокуратури і Міністерства внутрішніх справ притягнути до кримінальної відповідальності і покарати ініціаторів та виконавців знесення пам’ятника Леніну в Охтирці Сумської області.

У заяві комуністи назвали представників партії «Свобода», які знесли пам’ятник у п’ятницю, «націонал-екстремістами», «сучасними пособниками фашизму» тощо.

Компартія також закликала «всіх чесних людей України» стати поруч із комуністами «на захист і за перемогу всього величного, що було в житті трудящих періоду соціалістичної доби, натхненником і організатором якої був В. І. Ленін».

«Руки геть від пам’ятників героїчної доби народу України!» – завершується звернення.

Міністерство внутрішніх справ повідомило в суботу, що сумська міліція почала кримінальне провадження за фактом знесення пам’ятника за статтею про хуліганство.

У п’ятницю представники партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» разом із народним депутатом від «Свободи» Ігорем Мірошниченком демонтували пам’ятник Леніну в Охтирці Сумської області. Як сказав Мірошниченко, вони «лише виконали закон про декомунізацію», не уточнюючи, що саме він мав на увазі.
XS
SM
MD
LG