Доступність посилання

ТОП новини

У Верховній Раді до УДАРу приєдналася «Батьківщина»


На початку блокування Верховної Ради, 5 лютого 2013 року
Фракція «Батьківщина» вирішила залишитися сьогодні у приміщенні Верховної Ради на ніч, повідомила прес-служба партії «Батьківщина».

Як мовиться в повідомленні, так вирішили «у зв’язку з інформацією про можливий силовий штурм із боку Партії регіонів і комуністів».

Фракція «УДАР», депутати з якої чергують у Верховній Раді щоночі від початку блокування, зі свого боку, повідомила, що сьогодні збирається посилити нічне чергування більшою кількістю депутатів.

Як цитує прес-служба партії УДАР її лідера Віталія Кличка, представники провладних фракцій заявляли, що не виключають силового розблокування парламенту.

Третя опозиційна фракція, партії «Свобода», ще не повідомляла, чи братиме участь у нічному чергуванні цієї ночі.

Тим часом народний депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко заявляв сьогодні, що силовий варіант розблокування Верховної Ради не розглядається, але більшість планує почати роботу в сесійній залі вже завтра.

Завтра за планом у Верховній Раді мав би початися черговий сесійний тиждень.

Народні депутати трьох опозиційних фракцій уже майже два тижні блокують трибуну і президію в сесійній залі Верховної Ради, вимагаючи від керівництва парламенту і владної більшості запровадити систему, яка забезпечила б особисте голосування депутатів. Відтак друга сесія парламенту нинішнього скликання так і не почалася.
XS
SM
MD
LG