Доступність посилання

ТОП новини

США і Китай обмінялися звинуваченнями через хакерські атаки


Сполучені Штати і Китай обмінялися звинуваченнями після хвилі кібератак, метою яких були державні установи США, медіа-організації і приватні фірми.

Речник Білого дому Джей Карні заявив, що Сполучені Штати «неодноразово» висловлювали стурбованість з цього приводу високопоставленим китайським чиновникам, у тому числі і військовим.

«Це серйозна проблема. Сполучені Штати украй стурбовані через загрозу американській економічній і національній безпеці від кібератак, в тому числі крадіжок комерційної інформації. Як сказав президент Обама у зверненні до Конгресу, «ми знаємо зарубіжні країни і компанії, які крадуть наші корпоративні секрети», – наголосив речник Білого дому.

Міністерство закордонних справ Китаю відкидає звинувачення в участі держави в хакерських атаках як «необґрунтовані». Сам Китай був основною жертвою нападів, стверджують дипломати в Пекіні і додають, що більшість зарубіжних кібератак на китайські сайти походять зі США.

Вашингтон і Пекін обмінялися звинуваченнями після того, як компанія Apple заявила, що була атакована хакерами, які заражали використовувані кількома співробітниками комп’ютери Macintosh. За даними Apple, підтвердження викрадення якоїсь інформації немає. Також незрозуміло, хто стоїть за цією атакою.
XS
SM
MD
LG