Доступність посилання

ТОП новини
01 квітня 2020, Київ 01:51

Гавриш: повідомлення про затримання Кучми можуть бути формою тиску на нього


Степан Гавриш
Екс-віце-спікер парламенту Степан Гавриш заявляє, що поява повідомлень про затримання в київському аеропорту «Жуляни» колишнього Президента Леоніда Кучми може бути формою тиску на нього.

«Це може бути формою тиску на самого Леоніда Кучму в силу декількох обставин. Це може бути демонстрація неупередженості влади, яка діє не тільки щодо колишнього прем’єр-міністра, але і щодо колишнього Президента щодо виявлення в їхній поведінці ознак злочину, який підпадає під дію Кримінального кодексу», – сказав Гавриш в ефірі Радіо Свобода.

Водночас він закликав дочекатися «спростування цієї інформації або самим Леонідом Кучмою, або повідомлення з боку Генеральної прокуратури для того, щоб не бути упередженими в цій проблемі».

Про нібито затримання Леоніда Кучми в київському аеропорту «Жуляни» спочатку повідомив маловідомий російський сайт. За даними українських ЗМІ, в Генпрокуратурі цю інформацію коментувати відмовилися.

Вчора в ефірі радіо «Ехо Москви» перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що ГПУ має достатньо доказів причетності Кучми до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Дивитись коментарі (4)

Recommended

XS
SM
MD
LG