Доступність посилання

ТОП новини

Оточення Януковича притискає Ахметова (огляд преси)


Київ – Найближчим часом компанії Ріната Ахметова можуть втратити статус головного гравця на українському енергоринку. Про свої інтереси в енергетиці заявило президентське оточення. А першим пунктом переділу ринку є, як переконує тижневик «Коментарі», зміна куратора Ради Оптового ринку електроенергетики. Як стало відомо журналістам видання, опоненти Ріната Ахметова планують затвердити в його складі щонайменше чотирьох своїх представників. А втрата контролю на цією Радою загрожує Ахметову втратою можливості впливати на правила роботи всього енергоринку та відсторонення від розподілу його фінансових потоків, що перевищують 50 мільярдів гривень на рік. Стаття називається «У Ахметова з’явився енергетичний конкурент».

Незважаючи на юридичну невизначеність проведення виборів Київради та міського голови, експерти газети «День» переконані, що вони відбудуться вже цього року. Крім низки процесуальних проблем, які можуть негативно позначитися на результатах опозиції, «слабким місцем» київської кампанії може стати конфлікт інтересів та амбіцій всередині опозиційних сил. Невміння чи небажання домовлятися уже обернулися для опонентів влади чималою кількістю програних округів під час парламентських виборів. Про виборчі амбіції опозиціонерів та політичні кроки влади йдеться в матеріалі «Чи скористаються столичним майданчиком?».

Україні не потрібен свій шлях розвитку, про який так люблять заявляти майже всі українські політики. Їй потрібно переймати успішний досвід інших країн, переконаний редактор тижневика «Кореспондент». Адже країни від Нової Зеландії до Канади роблять одне і те ж для національного процвітання і комфорту громадян, а саме: впроваджують особистісні та економічні свободи і прибирають всі перешкоди на шляху капіталу, знань і технологій. У статті «10 кроків назустріч здоровому глузду» видання наводить конкретні кроки, які необхідно зробити й Україні. Серед них – тотальна зміна кадрів в уряді та у всій виконавчій владі, боротьба з корупцією і створення незалежної і професійної судової системи.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Дивитись коментарі (4)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG