Доступність посилання

ТОП новини

Глядачів на ефірі з Януковичем «треба чимось порадувати» – керівник НТКУ


Таємничість у питанні розташування місць, у яких можна буде поставити запитання Президенту України Віктору Януковичу в рамках проекту «Діалог із країною», в Національній телекомпанії пояснюють вимогами «загальної драматургії».

Про це в ефірі Радіо Свобода розповів тимчасовий виконувач обов’язків генерального директора Національної телекомпанії України Олександр Пантелеймонов.

«Заплановане включення з майже двох десятків локацій. Ці локації представляють різні населені пункти по всій Україні, проте де саме вони будуть, ми зараз говорити не хочемо, – це такий собі елемент загальної драматургії, треба ж чимось наших глядачів порадувати в процесі прямого ефіру», – сказав Пателеймонов.

Сьогодні Президент України Віктор Янукович з 11:00 протягом кількох годин виступатиме в прямому телевізійному ефірі в рамках проекту «Діалог із країною». Ставити запитання главі держави можна буде за телефоном 0 800 50 2013, а також під час прямих включень з майже 20 міст України. Спілкування Януковича з громадянами готові показати провідні телеканали України.
XS
SM
MD
LG