Доступність посилання

ТОП новини

Усі ваші бажання виконає добрий… Президент


Діалог з країною пройшов душевно й на найвищому «ідейно-політичному рівні».

Президент сильний і спокійний. І він все може! Все, навіть запропонувати «на трьох» зимову олімпіаду й посадити парки в Києві.

Все: подарувати автобус сиротам, допомогти «мамочкам» народжувати у комфортних умовах, доплатити пенсіонерам, у яких пенсія 900 гривень, позакривати копанки і допомогти ветеранам гарно відсвяткувати 70-річчя перемоги.

Все, окрім як звільнити Тимошенко й Луценка. Тут він безсилий! Бо судді незалежні і не послухають Президента, а він законослухняний й не тиснутиме на суд. Він може лише те, що може: попрохати прибрати від Тимошенко камери й натякнути, що якщо Луценко поросить про амністію, то він …

Він може почути кожного! Кожного з тих, кого для нього вишикували «пулівські журналісти» й так прискіпливо готували до «прямого звернення».

Він все знає! Про те, що в Єнакієві й Маріуполі «важке повітря», що бувають випадки, коли ще «не всі закони виконуються», що хтось ще, де не де, вимагає хабарі, але й знає те, що «все не можна вирішити моментально».

Він пам’ятає час, «коли перестали диміти труби», й той час, коли «диміли труби й ми жили нормально».

Він «не обдуре й не казатиме популістських речей», бо він не опозиціонер. А українські опозиціонери такі екстремісти, яких «ніде в Європі немає».

Він побачив усю свою країну – від високогірного села до Каховки, від культурного Єнакієва до Києва з його «майданним маргінальним народом», який так його схивлював.

Він пообіцяв, що «жодного питання не залишить без вирішення!» й моментально вигнав Лавриновича та Попова на Майдан.

Він каже тільки правду! Він добрий! Він мудрий Гудвін! І живе він у своєму Смарагдовому Межигір’ї.

Думки, висловлені в розділі «Блоги», передають погляди самих авторів і не конче відображають позицію Радіо Свобода
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG