Доступність посилання

ТОП новини

У ЄС назвали саміт із Україною «в цілому успішним»


Штефан Фюле, архівне фото
Єврокомісар із питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле назвав у вівторок минулий саміт Україна – ЄС «у цілому успішним».

Єврокомісар нагадав, що під час саміту «було чітко сказано, що підписання та набуття чинності угодою про асоціацію буде революційним кроком у відносинах між Україною та ЄС, тому що це вигідно нам обом», наводить його слова агентство «Інтерфакс-Україна» з Брюсселя.

«Це буде дуже конкретним кроком до зміни цієї частини Європи. Немає ніяких сумнівів щодо важливості угоди про асоціацію, це – безпрецедентна угода з огляду на політичний зміст, який пропонує Україні шлях до того, щоб стати частиною внутрішнього ринку ЄС, і гармонізацію з великою кількістю законодавства, і це – один конкретний крок до реалізації європейських прагнень України», – сказав єврокомісар.

Водночас він нагадав, що це буде можливо лише за умови, якщо Україна «використає вікно можливості, щоб забезпечити виконання умов у трьох сферах, визначених державами ЄС у грудні у висновках Ради ЄС».

Саміт Україна – ЄС відбувся у Брюсселі в понеділок.
XS
SM
MD
LG