Доступність посилання

ТОП новини

Янукович про статки сина: подробиць не знаю


Віктор Янукович
Президент Віктор Янукович заявляє, що про статки його старшого сина Олександра потрібно запитувати в нього самого. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання про те, яким чином Олександр Янукович став мільярдером і чи не допомагають йому в цього урядовці.

«У вас є можливість поставити це питання йому особисто. Наскільки мені відомо, у нього часу трошки більше і він частіше зустрічається з пресою. Вам ніхто не відмовить. Задайте, він вам розповість. Я ніяких подробиць не знаю», – сказав Янукович.

За словами глава держави, його син «звик багато працювати, вміє працювати, створив нормальну команду». «Головне, що я від нього вимагаю, і про це йому постійно кажу, щоб він все робив прозоро, бо він перебуває під мікроскопом, в тому числі, і вашим. Задавайте йому питання», – зауважив Янукович.

Водночас, за його словами, «чим більше буде людей, які будуть успішно працювати, тим краще буде для країни, головне, щоб вони платили податки вчасно, створювали нові робочі місця».

На уточнення, чи допомагають урядовці його синові, Янукович додав: «Він уже давно – доросла людина».
XS
SM
MD
LG