Доступність посилання

ТОП новини

Янукович і Путін завтра обговорять питання ціноутворення й обсяг газу, що купує Україна


Президент України Віктор Янукович і Президент Російської Федерації Володимир Путін завтра обговорять питання ціноутворення й обсяг газу, що купується Україною. Про це йдеться в матеріалах прес-служби Кремля до візиту Януковича до Москви 4 березня.

«З урахуванням розбіжностей у підходах щодо деяких аспектів співробітництва в газовій сфері (ціноутворення і обсяг газу, що купується Україною) сторони продовжують вести роботу з розвитку договірно-правової бази на цьому напрямку», – йдеться в повідомленні.

Під час переговорів президентів Росії та України Володимира Путіна і Віктора Януковича також планується розглянути питання, пов’язані із забезпеченням стійкої динаміки зростання економічного співробітництва.

Президенти продовжать діалог про можливе підключення України до інтеграційних процесів на євразійському просторі – до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану і ЄЕП», – заявили у Кремлі.

Росія давно пропонує Україні вступити до її Митного союзу з Казахстаном і Білоруссю, обіцяючи за це, зокрема, дешевший газ. Україна висловлює готовність до співпраці з Митним союзом, але без вступу до нього.

У Європейському Союзі вже багато разів попереджали, що співпраця України з такими об’єднаннями, як Митний союз, не перешкодить її євроінтеграції, але вступ до цього об’єднання, яке має наддержавні органи, цілком виключить можливість створення зони вільної торгівлі між ЄС і Україною.
XS
SM
MD
LG