Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 23:52

Ранд Пол 13 годин виступав у Сенаті США проти затвердження директора ЦРУ


Сенатор Ранд Пол
13 годин протривав виступ американського сенатора Ранда Пола. Таким чином він намагався заблокувати голосування за запропоновану президентом Бараком Обамою кандидатуру нового очільника Центрального розвідувального управління.

Частина сенаторів-республіканців висловлюють незгоду із застосуванням у зонах американських воєнних операцій безпілотних літаків проти громадян США, хай навіть і підозрюваних у причетності до тероризму.

Сенатор від штату Кентуккі Ранд Пол умовою підтримки кандидатури Джона Бреннана на посаду директора ЦРУ називає чіткі гарантії відмови від таких заходів.

«Я піднімаюся сьогодні, щоб розпочати атаку на висунення Джона Бреннана. Я говоритиму настільки довго, наскільки зможу. Я говоритиму, поки сигнал тривоги лунатиме від узбережжя до узбережжя. У нашій Конституції записано, що ваші права на суд присяжних є дорогоцінними, що жоден американський громадянин не має бути вбитий без попереднього обвинувачення у вчиненні злочину, без попереднього судового визнання винним», – сказав сенатор Пол на початку свого багатогодинного виступу.

Цього тижня міністр юстиції США Ерік Голдер сказав, що не може виключити застосування ударів безпілотників проти американців, яких у США підозрюють у причетності до тероризму.
XS
SM
MD
LG